Flavtistra 2016

FlavtIstra - prijavljeni udeleženci


SOLISTI

Flute Participant I. KATEGORIJA
do 12 let

(rojeni 2004 in mlajši)

1. Bizant Klara, 2006 (SLO)
2. Filipič Katja, 2005 (SLO)
3. Frančeškin Maja, 2004 (SLO)
4. Habič Ana Patricija, 2006 (SLO)
5. Juvan Neža, 2004 (SLO)
6. Kermc Ema, 2004 (SLO)
7. Peperko Iza Pia, 2004 (SLO)
8. Podgoršek Selena, 2004 (SLO)
9. Praček Ana Tara, 2006 (SLO)
10. Šerifoski Aida, 2004 (SLO)
11. Štih Iza, 2004 (SLO)
12. Tepež Živa, 2004 (SLO)
13. Vidic Eva, 2005 (SLO)


Flute Participant II. KATEGORIJA
od 13 do 15 let
(rojeni 2003 do 2001)

1. Benkič Valentina, 2003 (SLO)
2. Boštjančič Alja, 2001 (SLO)
3. Fajdiga Lucija, 2002 (SLO)
4. Gjerek Maruša, 2003 (SLO)
5. Hudournik Veronika, 2002 (SLO)
6. Kariž Lucija, 2002 (SLO)
7. Kobal Tinkara, 2003 (SLO)
8. Kastelec Katarina, 2002 (SLO)
9. Kušar Taja, 2002 (SLO)
10. Marolt Zala, 2003 (SLO)
11. Unuk Brina, 2002 (SLO)
12. Zdešar Urška, 2003 (SLO)


Flute Participant III. KATEGORIJA
od 16 do 18 let

(rojeni 2000 do 1998)

1. Alegro Maruša, 1999 (SLO)
2. Bizajl Maja Barbara, 1999 (SLO)
3. Cekovski Taja, 2000 (SLO)
4. Krajšek Karin, 1999 (SLO)
5. Kravanja Anja, 2000 (SLO)
6. Mikuž Lucija, 2000 (SLO)
7. Stopar Lucija, 2000 (SLO)
8. Šijanec Lara, 1999 (SLO)
9. Velikonja Urška, 1999 (SLO)
10. Vidovič Dora, 1998 (SLO)

 

Flute Participant V. KATEGORIJA
od 22 do 25 let

(rojeni 1994 do 1991)

1. Löffler Sonja, 1991 (A)
2. Mlikota Mirna, 1993 (BIH)

 

KOMORNE SKUPINE S FLAVTO

Flute Participant I. KATEGORIJA
povprečna starost člana skupine
do 14 let


1.
Komel Alja - flavta, 2006 (SLO, I)
Buda Veronika - flavta, 2007
Košuta Goran - flavta, 2007
2.
Krpan Ema - flavta, 2005 (SLO)
Kariž Leila - kitara, 2005

MENTORJI IN KOREPETITORJI
AKTIVNIH UDELEŽENCEV

Flute Teacher MENTORJI

1. Anderlič Martina
2. Barič Uroš
3. Draganič Snežana
4. Gojkošek Agata
5. Kamplet Valerija
6. Kolar Mojca
7. Krajnčan Šušteršič Nada
8. Ladič Dvoržak Marija
9. Mlakar Ana
10. Paklar Nataša
11. Pešić Jelena
12. Sosič Olga
13. Stare Katja
14. Šnofl Špela
15. Štih Diana
16. Tratnik Ina
17. Tretjak Tamara
18. Vake Simona
19. Vidic Alenka
20. Vrhnjak Močnik Karin
21. Zupan Alenka


Flute Teacher KOREPETITORJI

1. Brcar Darja
2. Frelih Dobrovoljc Katja
3. Goričar Barbara
4. Horvat Tadej
5. Irgolič Zala
6. Jager Matjaž
7. Jandrič Divna
8. Paliska Nelfi
9. Potisk Matija
10. Rion Nena
11. Toman Monika
12. Troha Polona
13. Zamuda Tomaž
14. Žunić Ana


Flute Participant PASIVNI UČENCI

1. Bešter Neža
2. Bogatin Julija
3. Brezar Manca
4. Burgar Laura
5. Bužan Anja
6. Čok Kristina
7. Kaligarič Jana
8. Kerin Hana
9. Koželj Tea
10. Leben Katja
11. Lunar Maja
12. Munih Lakotič Mia
13. Nabergoj Megi
14. Olivo Sara
15. Pahor Kaja
16. Pograjc Katarina
17. Purgar Ema
18. Razboršek Klara
19. Rejc Mekota Pika
20. Špilar Maja
21. Šramel Lara
22. Tišler Neja
23. Žvagen Hana

 

Flute Teacher PASIVNI UČITELJI

1. Buh Žgajner Gordana, GŠ Idrija (SLO)
2. Burger Nataša, GŠ Zagorje (SLO)
3. Dadič Ana, GŠ Škofja Loka (SLO)
4. Dolgan Gašper, GŠ Ribnica (SLO)
5. Hribernik Elena, GŠ Kranj (SLO)
6. Jarc Tanja, GŠ Kamnik (SLO)
7. Kavčič Pucihar Ana, GŠ Škofja Loka (SLO)
8. Marčun Andreja, GŠ Domžale (SLO)
9. Slama Erika, Glasbena matica Trst (I)
10. Tršan Hočevar Nevenka, GŠ F. Šturma Ljubljana (SLO)
11. Volčič Barbara, GŠ Jesenice (SLO)