Flavtistra 2016

Flute festival EuropeUrniki


1. DAN
Petek, 25. 11. 2016, Glasbena šola Koper

Flute festival EuropeV. KATEGORIJA: SOLISTI

Hour 11.00 / Avla GŠ Koper

  • prijava udeležencev V. kategorije (osebni dokument)
  • prijava ostalih udeležencev: obiskovalci

Hour 11.15 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • vaja za udeležence festivala V. kategorije

Hour 12.00 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • festival V. kategorije: nastop udeležencev festivala V. kategorije

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


Flute festival Europe PREDSTAVITVE, KONCERTI

Hour 16.00 – 16.45 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • PREDSTAVITEV za učitelje in udeležence festivala,
    Čarobnost Piccola/Piccolo´s enchantment, Raphael Leone link

Hour 17.00 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • KONCERT MLADIH FLAVTISTOV 5. kategorije link

Hour 18.00 – 18.45 / Koncertna dvorana

  • PREDSTAVITEV za učitelje in udeležence festivala,
    O zračnem stebru - “PASSEPARTOUT” igranja flavte, Karl-Heinz Schütz link

Hour 19.00 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • SLAVNOSTNI KONCERT link
    Matej Grahek - flavta
    in Tatjana Jercog - klavir


  • Podelitev priznanj udeležencem festivala FlavtIstra 2016:
    V. kategorija: solisti


Prisotni razstavljavci: Flutemotion, Trübcher Publishing.


2. DAN
Sobota, 26. 11. 2016, Glasbena šola Koper

Flute festival EuropeII. KATEGORIJA: SOLISTI/

Hour 7.30 / Avla GŠ Koper

  • prijava udeležencev II. kategorije (osebni dokument)
  • prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 7.45 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • vaja za udeležence festivala II. kategorije

Hour 9.00 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • festival II. kategorije: nastop udeležencev festivala II. kategorije

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


Flute festival EuropeI. KATEGORIJA: SOLISTI

Hour 10.30 / Avla GŠ Koper

  • prijava udeležencev I. kategorije (osebni dokument)
  • prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 10.45 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • vaja za udeležence festivala I. kategorije

Hour 12.00 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • festival I. kategorije: nastop udeležencev festivala I. kategorije


Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


Flute festival EuropeDELAVNICE, PREDSTAVITVE, KONCERTI

Hour 16.00 – 16.45

  • DELAVNICA za udeležence festivala, Gallusova 11
    Kako na moje telo vpliva igranje flavte, Melita Gole Kordiš link
  • PREDSTAVITEV za učitelje, mala dvorana GŠ Koper
    Svet flavte nekoliko drugače, Rok Erjavec link

Hour 17.00 /Koncertna dvorana GŠ Koper

  • KONCERT link
    Ana Domančić - flavta solo
    Narava je petje s Koechlinom, bolečina - veselje - želja

Hour 18.00 – 18.45

  • DELAVNICA za udeležence festivala, učilnica št. 5
    Rokovanje s flavto - Rok Erjavec link
  • PREDSTAVITEV za učitelje, Gallusova 11
    Ohranjanje pravilne drže pri igranju flavte, Melita Gole Kordiš link

Hour 19.00 /Koncertna dvorana GŠ Koper

  • SLAVNOSTNI KONCERT link
    Karl-Heinz Schütz - flavta
    in Nena Rion - klavir

  • Podelitev priznanj udeležencem festivala FlavtIstra 2016
    I. kategorija: solisti ter
    II. kategorija: solisti.

 

Prisotni razstavljavci: Flutemotion, Trübcher Publishing, Flavtelje-Daminelli Pietro d.o.o., Lastra Compan d.o.o.,
Yamaha Musical Instruments, Symphony International d.o.o.


3. DAN
Nedelja, 27. 11. 2016, Glasbena šola Koper

Flute festival EuropeIII. KATEGORIJA: SOLISTI


Hour 7.30 / Avla GŠ Koper

  • prijava udeležencev III. kategorije (osebni dokument)
  • prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 7.45 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • vaja za udeležence festivala III. kategorije

Hour 9.00 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • festival III. kategorije: nastop udeležencev festivala III. kategorije

 

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


Flute festival Europe I. KATEGORIJA: KOMORNE SKUPINE S FLAVTO

Hour 11.30 / Avla GŠ Koper

  • prijava udeležencev I. kategorije - komorne skupine s flavto (osebni dokument)
  • prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 11.45 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • vaja za udeležence festivala I. kategorije - komorne skupine s flavto

Hour 12.30 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • festival I. kategorije: nastop udeležencev festivala I. kategorije - komorne skupine s flavto


Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


Flute festival Europe DELAVNICE, PREDAVANJA, KONCERTI

Hour 16.00 – 16.45

  • DELAVNICA za udeležence festivala, Gallusova 11
    Kdo sem in kaj lahko postanem, Rozana Bažec link
  • DELAVNICA za učitelje, mala dvorana GŠ Koper
    Strastno in igrivo vadenje - misija nemogoče? link
    Aleš Pogačnik

Hour 17.00 / Koncertna dvorana GŠ Koper

  • KONCERT komornih skupin link
    TriO:
    Nikolina Kovač Juvan - flavta,
    Robert Petrič - rog
    in Lovorka Nemeš Dular - klavir

  • Ansambel flavtistk FlavtIstra:
    Alenka Zupan, Jelena Pešić, Tadeja Kozlovič, Erika Dujc, Nina Rupnik, Lea Sirk

Hour 18.00 – 18.45

  • DELAVNICA za udeležence festivala, učilnica št. 5
    Sodobne tehnike in beatbox, Matej Grahek link
  • PREDAVANJE za učitelje, mala dvorana GŠ Koper
    Odnos učenec-učitelj: preko stika do uspeha, Rozana Bažec link

Hour 19.00 /Koncertna dvorana GŠ Koper

  • SLAVNOSTNI KONCERT link
    Raphael Leone - piccolo
    in Tatjana Jercog - klavir


  • Podelitev priznanj udeležencem festivala FlavtIstra 2016:
    I. kategorija: komorne skupine s flavto in
    III. kategorija: solisti.

 

Prisotni razstavljavci: Flutemotion, Trübcher Publishing, Flavtelje-Daminelli Pietro d.o.o., Lastra Compan d.o.o.,
Yamaha Musical Instruments, Symphony International d.o.o.


 

alert Za pridobitev priznanja na 4. mednarodnem združevanju mladih flavtistov FlavtIstra 2016 se morajo udeleženci udeležiti delavnic, predstavitev in koncertov, ki so zanje predvidene.

Pridružujemo si pravico do morebitnih sprememb urnika in vsebin.