Arhiv 2012:  Informacije   Urnik   Dogodki   Koncerti   Donatorji    Iz arhiva

     Urnik
 
   Medijski sponzor

1. DAN Sobota, 24. 11. 2012, Glasbena šola Koper

I. KATEGORIJA

8.30 - 9.00 avla GŠ Koper
prijava udeležencev I. kategorije (osebni dokument)
• vpis podatkov oseb, ki spremljajo udeležence: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola
9.00 - 9.50 koncertna dvorana GŠ Koper
vaja za udeležence festivala I. kategorije
10.00 koncertna dvorana GŠ Koper
festival I. kategorije: nastop udeležencev festivala I. kategorije
Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije poteka na slavnostnem koncertu flavtistov.
15.00 DELAVNICA za udeležence festivala, učilnica št. 5
Ali poznam flavto?, Paula Benčič

PREDSTAVITEV za učitelje, mala dvorana
Metode dela z najmlajšimi, Ana Kavčič Pucihar

16.00 KONCERT mladih flavtistov FlavtIstre 2007, koncertna dvorana GŠ Koper
Senica Dorotea, Ljubec Urška, Penko Ana, Šalamon Lara
17.00 DELAVNICA za udeležence festivala, učilnica št. 5
• Flavta in še kaj…, Sindija Šiško

PREDSTAVITEV za učitelje, mala dvorana
Flavta v različnih žanrih, Melanija Gradečak

19.00 KONCERT: Slavnostni koncert flavtistov, koncertna dvorana GŠ Koper
Alenka Zupan – flavta in Marko Feri – kitara
Matej Zupan – flavta in Andreja Kosmač – klavir
Podelitev priznanj udeležencem festivala FlavtIstre 2012, I. kategorije.
 
2. DAN Nedelja, 25. 11. 2012, Glasbena šola Koper

II. KATEGORIJA
7.30 - 8.00 avla GŠ Koper
prijava udeležencev II. kategorije (osebni dokument)
• vpis podatkov oseb, ki spremljajo udeležence: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola
8.00 - 8.45 koncertna dvorana GŠ Koper
• vaja za udeležence festivala II. kategorije
9.00 koncertna dvorana GŠ Koper
festival II. kategorije: nastop udeležencev festivala II. kategorije
Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije poteka na slavnostnem koncertu flavtistov.
 
III. KATEGORIJA
12.00 - 12.30 avla GŠ Koper
prijava udeležencev III. kategorije (osebni dokument)
• vpis podatkov oseb, ki spremljajo udeležence: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola
12.30 - 12.55 koncertna dvorana GŠ Koper
• vaja za udeležence festivala III. kategorije
13.00 koncertna dvorana GŠ Koper
• festival III. kategorije: nastop udeležencev festivala III. kategorije
Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije poteka na slavnostnem koncertu flavtistov.
15.00 KONCERT mladih flavtistov FlavtIstre 2007, koncertna dvorana GŠ Koper
Eva Mittendorfer, Ana Dadič, Zsuzsanna Toth
16.00 PREDSTAVITEV za udeležence in učitelje, koncertna dvorana GŠ Koper
Svet pikola, Karin Vrhnjak
17.00 OKROGLA MIZA za udeležence in učitelje, koncertna dvorana GŠ Koper
Razvoj flavtizma v Sloveniji
Posebna gosta: prof. Fedja Rupel in prof. Draga Ažman
18.00 DELAVNICA za udeležence, dvorana na Gallusovi ulici 11
Zvočna mavrica, Špela Cvetko

DELAVNICA za učitelje, učilnica št. 5
Spoznavanje dihalnega aparata pri igranju flavte, Katja Mlinar

19.00 KONCERT: Slavnostni koncert flavtistov, koncertna dvorana GŠ Koper
Silvia Careddu – flavta in Denys Masliuk – klavir
Ory Schneor – flavta in Denys Masliuk – klavir
Podelitev priznanj udeležencem festivala FlavtIstre 2012, II. in III. kategorije.
 

 

Za pridobitev priznanja na 2. mednarodnem združevanju mladih flavtistov
FLAVTISTRA 2012 se morajo udeleženci udeležiti delavnic, predstavitev in koncertov, ki so zanje predvidene. Pridružujemo si pravico do morebitnih sprememb urnika in vsebin.

   

Vse pravice pridržane / MODRIART in Glasbena šola Koper