Flavtistra

FlavtIstra - prijavljeni udeleženci


SOLISTI

Flute Participant I. KATEGORIJA
do 12 let
(rojeni 2006 in mlajši)

1. Bizant Klara, 2006 (SLO)
2. Buda Veronika, 2007 (SLO)
3. Černe Tinkara, 2008 (SLO)
4. Fakin Neža, 2008 (SLO)
5. Gerdej Maja, 2008 (SLO)
6. Godnik Zala, 2006 (SLO)
7. Habič Ana, 2006 (SLO)
8. Janc Neža, 2009 (SLO)
9. Korošec Teja, 2006 (SLO)
10. Kozlina Isidora, 2006 (SRB)
11. Krapež Gaja, 2008 (SLO)
12. Mahorčič Neža, 2008 (SLO)
13. Malavašič Klara, 2007 (SLO)
14. Oblak Marcela, 2008 (SLO)
15. Pahor Nika, 2008 (SLO)
16. Panić Irena, 2007 (SRB)
17. Purgar Ema, 2007 (SLO)
18. Rejc Alenčica, 2008 (SLO)
19. Volk Nadja, 2007 (SLO)

 

Flute Participant III. KATEGORIJA
od 16 do 18 let

(rojeni 2002 do 2000)

1. Boštjančič Alja, 2001 (SLO)
2. Božič Anamarija, 2002 (SLO)
3. Črnugelj Metka, 2003 (SLO)*
4. Čemažar Anika, 2002 (SLO)
5. Dolinšek Nuša, 2001 (SLO)
6. Ferenc Katja, 2000 (SLO)
7. Forte Tjaša, 2000 (SLO)
8. Franeta Ksenija, 2000 (MNE)
9. Kastelec Katarina, 2002 (SLO)
10. Leben Katja, 2000 (SLO)
11. Mikuž Lucija, 2000 (SLO)
12. Pauko Tjaša, 2000 (SLO)
13. Špec Ana, 2001 (SLO)
14. Valeeva Rezeda, 2001 (MNE)

 

 

 


Flute Participant II. KATEGORIJA
od 13 do 15 let
(rojeni 2005 do 2003)

1. Benkič Valentina, 2003 (SLO)
2. Berk Pina, 2004 (SLO)
3. Burja Ema, 2005 (SLO)
4. Filipič Katja, 2005 (SLO)
5. Gjerek Maruša, 2003 (SLO)
6. Gustin Elia, 2005 (ITA)
7. Jeraj Nika, 2003 (SLO)
8. Jezernik Neža, 2008 (SLO)*
9. Klepej Manca, 2003 (SLO)
10. Kobolt Klara, 2006 (SLO)*
11. Kovač Neža, 2004 (SLO)
12. Kričaj Ajda, 2004 (SLO)
13. Križnik Anja, 2003 (SLO)
14. Marussi Ivana, 2005 (SLO)
15. Može Nika, 2003 (SLO)
16. Praznik Pilinger Tia, 2006 (SLO)*
17. Sladojević Katarina, 2004 (SRB)
18. Starc Taja, 2005 (SLO)
19. Štih Iza, 2004 (SLO)
20. Tepež Živa, 2004 (SLO)

 

Flute Participant IV. KATEGORIJA
od 19 do 21 let

(rojeni 1999 do 1997)

1. Glavič Annemarie, 1997 (SLO)
2. Horvat Katarina, 1999 (CRO)
3. Kravanja Anja, 2000 (SLO)*
4. Kšenek Barbara, 1998 (CRO)
5. Senica Lara, 1999 (SLO)
6. Spital Barbara, 1997 (SLO)

 

Flute Participant V. KATEGORIJA
od 22 do 25 let

(rojeni 1996 do 1993)

1. Felicijan Laura, 1995 (SLO)

 

KOMORNE SKUPINE S FLAVTO

Flute ParticipantFlute ParticipantFlute Participant I. KATEGORIJA
povprečna starost člana skupine
do 14 let


1. Kričaj Ajda - piccolo, 2004 (SLO)
Bolta Lana - flavta, 2004
Majdič Eva - flavta, 2006
Presekar Ema - flavta, 2006
Vehovec Lucija - alt flavta, 2004
Slapal Lana - bas flavta, 2003


Flute ParticipantFlute ParticipantFlute Participant II. KATEGORIJA
povprečna starost člana skupine
do 14 let

1. Bobić Ruta - violina, 2001 (CRO)
Vincek Doris - flavta, 2000
Sironić Klara - klavir, 2001


* udeleženci v višjih kategorijah zaradi daljše minutaže

Vrstni red udeležencev se prične s črko M, ki je bila izžrebana (razen kandidatov, ki so mlajši in so zaradi prekoračene minutaže dodeljeni v višjo kategorijo).

 


MENTORJI IN KOREPETITORJI AKTIVNIH UDELEŽENCEV


Flute Teacher MENTORJI

1. Anderlič Martina
2. Arko Erika
3. Brežnik Mirjana
4. Černic Ana
5. Dadič Ana
6. Feguš Klavdija
7. Fideršek Mojca
8. Gojkošek Agata
9. Gostič Maja
10. Gradečak Melanija
11. Kamplet Valerija
12. Kodelja Doris
13. Kolar Mojca
14. Krajnc Sanja
15. Krmpotić Borbelj Jelena
16. Lekić Žana
17. Lipovšek Metka
18. Marčun Kompan Andreja
19. Miljković Tatjana
20. Paklar Nataša
21. Prešiček Hawlina Liza
22. Rošer Nadja
23. Slama Erika
24. Šantl Zupan Karolina
25. Tretjak Tamara
26. Vlaović Jelena
27. Zupan Alenka
28. Zupan Matej


Flute Teacher KOREPETITORJI

1. Buhvald Gorenšek Helena
2. Činč Katja
3. Estigarribia Villasanti Melita
4. Gišjan Roškar Karine
5. Goričar Barbara
6. Guščić Domagoj
7. Hladnik Mateja
8. Horvat Tadej
9. Konjedic Lenardič Andreja
10. Kos Lada
11. Kreuh Helena
12. Mačus Ingrid
13. Nagode Miha
14. Pahor Pavel
15. Paliska Nelfi
16. Pibernik Barbara
17. Povh Tamara
18. Ražem Loccatelli Tamara
19. Rion Nena
20. Rus Nadja
21. Sedmach Claudia
22. Tavčar Ingrid


Flute Participant
PASIVNI UČENCI

1. Ahlin Vesna
2. Dahalić Ula
3. Dobron Turk Amelie
4. Dodič Živa
5. Drešar Anja
6. Goričanec Teja
7. Gržančić Enej
8. Hudournik Veronika
9. Kaligarič Jana
10. Kljajić Maja
11. Kušar Taja
12. Markežič Požar Gabriela
13. Nared Andreja
14. Pahor Lučka
15. Poljak Teja
16. Praček Ana Tara
17. Šramel Lara
18. Žigante Katarina


Flute Teacher
PASIVNI UČITELJI

1. Crnčan Mateja
2. Časar Urša
3. Čemažar Jerneja
4. Furlan Mitev Suzana
5. Jarc Tanja
6. Mittendorfer Eva
7. Perosa Irina
8. Pešić Jelena
9. Sosič Olga
10. Šnofl Špela
11. Turk Janja