Flavtistra

Flute festival EuropeUrniki


1. DAN Sobota, 24. 11. 2018, Glasbena šola Koper

II. KATEGORIJA: SOLISTI - 1. del

Hour 7.00

Avla GŠ Koper location
dogodek prijava udeležencev II. kategorije – 1. del (osebni dokument)
dogodek prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 8.00

Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek festival II. kategorije: nastop udeležencev festivala II. kategorije – 1. del

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.



I. KATEGORIJA: SOLISTI

Hour 9.55

Avla GŠ Koper location
dogodek prijava udeležencev I. kategorije (osebni dokument)
dogodek prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 10.55

Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek festival I. kategorije: nastop udeležencev festivala I. kategorije

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


 

I. in II. KATEGORIJA: KOMORNE SKUPINE S FLAVTO

Hour 12.40

Avla GŠ Koper location
dogodek prijava udeležencev I. in II. kategorije komorne skupine s flavto (osebni dokument)
dogodek prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 13.40

Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek festival I. kategorije: nastop udeležencev festivala I. kategorije - komorne skupine s flavto
in
dogodek festival II. kategorije: nastop udeležencev festivala II. kategorije - komorne skupine s flavto

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


 

DELAVNICE, PREDAVANJE, PREDSTAVITVE, KONCERTI

Hour 15.30 – 16.15

DELAVNICA za udeležence I. kategorije, učilnica št. 5 location
dogodek Glasbena zabava s Flutemotion, Annemieke de Bruijn anim

DELAVNICA za udeležence od II. kategorije dalje, učilnica št. 15 location
dogodek Kako se pripraviti na recital, koncert ali avdicijo, Etni Molletones anim

PREDAVANJE za učitelje in starše, mala dvorana location
dogodek Ravni človeškega sistema in vpliv glasbe na otrokov razvoj, Naike Dapiran anim


Hour 17.00

KONCERT ZNANEGA FLAVTISTA:
dogodek Matej Zupan – flavta in Nicoletta Sanzin – harfa ,anim
Koncertna dvorana GŠ Koper location

Hour 18.00 – 18.45

PREDSTAVITEV za vse, Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek Življenjska zgodba, Jasmine Choi


Hour 19.30

SLAVNOSTNI KONCERT:
dogodek Mario Caroli – flavta in Denys Masliuk – klavir, anim
Koncertna dvorana GŠ Koper location
SNEMANJE RADIA KOPER

 


alert Podelitev priznanj udeležencem festivala FlavtIstra 2018
(solisti in komorne skupine s flavto):
I. kategorija: solisti in komorne skupine s flavto,
II. kategorija: solisti – 1. del in komorne skupine s flavto.


Prisotni razstavljavci:
Flavtelje-Daminelli Pietro d.o.o., Flutemotion, Yamaha Musical Instruments in Hartman d.o.o.


2. DAN Nedelja, 25. 11. 2018, Glasbena šola Koper

II. KATEGORIJA: SOLISTI - 2. del

Hour 7.00

Avla GŠ Koper location
dogodek prijava udeležencev II. kategorije – 2. del (osebni dokument)
dogodek prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 8.00

Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek festival II. kategorije: nastop udeležencev festivala II. kategorije – 2. del

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.



III. KATEGORIJA: SOLISTI

Hour 7.55

Avla GŠ Koper location
dogodek prijava udeležencev III. kategorije (osebni dokument)
dogodek prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 8.55

Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek festival III. kategorije: nastop udeležencev festivala III. kategorije

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.



IV. KATEGORIJA: SOLISTI

Hour 11.20

Avla GŠ Koper location
dogodek prijava udeležencev IV. kategorije (osebni dokument)
dogodek prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 12.20

Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek festival IV. kategorije: nastop udeležencev festivala IV. kategorije

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


 

V. KATEGORIJA: SOLISTI

Hour 12.45

Avla GŠ Koper location
dogodek prijava udeležencev V. kategorije (osebni dokument)
dogodek prijava ostalih udeležencev: starši, korepetitor, učitelj, glasbena šola

Hour 13.45

Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek festival V. kategorije: nastop udeležencev festivala V. kategorije

Podelitev potrdil o udeležbi in mnenj komisije bo potekala na slavnostnem koncertu.


 

PREDSTAVITEV, PREDAVANJE, KONCERTI

Hour 15.30 – 16.15

PREDSTAVITEV za vse, Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek ARTIKULACIJA … malo drugače, Matej Zupan anim

Hour 17.00

KONCERT ZNANEGA FLAVTISTA:
dogodek Etni Molletones – flavta in Luca Ferrini – klavir,anim
Koncertna dvorana GŠ Koper location

Hour 18.00 – 18.45

PREDAVANJE za vse, Koncertna dvorana GŠ Koper location
dogodek Zgodovina flavtističnega repertoarja skozi razvoj estetike, Mario Caroli anim

Hour 19.30

SLAVNOSTNI KONCERT:
dogodek Jasmine Choi – flavta in Tadej Horvat – klavir, anim
Koncertna dvorana GŠ Koper location

 

Podelitev priznanj udeležencem festivala
FlavtIstra 2018 (solisti):
II. kategorija – 2. del,
III. kategorija: solisti,
IV. kategorija: solisti in
V. kategorija: solisti.

Prisotni razstavljavci:
Flavtelje-Daminelli Pietro d.o.o., Flutemotion in Yamaha Musical Instruments

 


alert Za pridobitev priznanja na 5. mednarodnem združevanju mladih flavtistov FlavtIstra 2018 se morajo udeleženci udeležiti delavnic, predstavitev in koncertov, ki so zanje predvidene.

Pridružujemo si pravico do morebitnih sprememb urnika in vsebin.